< Dekpol na prestiżowych targach AED Summit & Condex w USA

Dekpol po raz pierwszy zaprezentował swoją bogatą ofertę łyżek koparkowych oraz ładowarkowych na dorocznych targach dystrybutorów i producentów osprzętów do maszyn budowlanych AED Summit & Condex w Orlando w USA. Zarząd spółki spodziewa się, że zaowocuje to nowymi kontraktami i przyczyni do wzrostu znaczenia segmentu produkcji łyżek i osprzętów do maszyn budowlanych w przychodach firmy.

Targi AED Summit & Condex 2015 zostały zorganizowane przez Associated Equipment Distributors (AED) międzynarodowe stowarzyszenie handlowe, którego Dekpol jest członkiem od kilku miesięcy.


„Przewidujemy, że zarówno nasze uczestnictwo w międzynarodowym stowarzyszeniu AED, jak i obecność na światowych targach zapewni nam zdobycie wielu nowych kontraktów w ramach rozwijanego segmentu produkcji osprzętów do maszyn budowlanych
” – powiedział Mariusz Tuchlin, Prezes Dekpol S.A. Udział Dekpol w światowych targach branżowych przełoży się również na poprawę wizerunku oraz ugruntowanie pozycji w branży.


Produkcja łyżek i osprzętów, przeznaczonych do maszyn budowlanych jest jednym z trzech segmentów, obok usług generalnego wykonawstwa i działalności deweloperskiej, rozwijanych przez Dekpol. Spółka współpracuje z największymi producentami w branży m. in. z CAT, Volvo i Komatsu. Dekpol swoje produkty sprzedaje do Norwegii, Szwecji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Maroka i Australii. Dekpol jako jedyny w Polsce producent łyżek koparkowych i ładowarkowych może się poszczycić prestiżowym certyfikatem szwedzkiej firmy SSAB „Hardox in my body”. Świadczy to o zastosowaniu w swoich produktach stali o najwyższej wytrzymałości na ścieranie jak również spełnieniu najwyższych wymogów dotyczących procesu spawania i obróbki skrawania.
 

załączone pliki/dokumenty

serwisy dekpol