< Doosan Bobcat dołączył do grona odbiorców Dekpol S.A.

Dekpol S.A. uzyskał status zatwierdzonego dostawcy łyżek ładowarkowych oraz osprzętów do maszyn budowlanych rozpoczynając w kwietniu br. seryjne dostawy do koncernu Doosan Bobcat. Jednocześnie Spółka uruchomiła nową halę produkcyjną, posiadającą w pełni zautomatyzowany ciąg produkcyjny, która jest jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce.

Dekpol S.A. uzyskał status zatwierdzonego dostawcy łyżek ładowarkowych oraz osprzętów do maszyn budowlanych rozpoczynając w kwietniu br. seryjne dostawy do koncernu Doosan Bobcat. "Pozyskanie nowego odbiorcy produktów Dekpol Stal w postaci jednego z największych na świecie producentów sprzętu budowlanego jest dla nas dużym sukcesem i potwierdza wysoką jakość oferowanego przez nas osprzętu" - powiedział Andrzej Kuchtyk, Członek Zarządu i Dyrektor Zarządzający ds. Produkcji w Dekpol S.A.

Doosan jest światową korporacją działającą w branży maszyn budowlanych, energetyki, przemysłu chemicznego oraz branży inżynieryjno-budowlanej. "Daje nam to olbrzymie możliwości rozszerzenia współpracy w przyszłości. Mamy szanse produkcji elementów na potrzeby innych gałęzi przemysłowych będących w posiadaniu naszego nowego partnera biznesowego" – stwierdził Andrzej Kuchtyk.

Nawiązanie współpracy z Doosan Bobcat stanowi silne wzmocnienie dynamicznie rozwijanego działu Dekpol Stal zajmującego się produkcją osprzętów do maszyn budowlanych. Potwierdzeniem bardzo wysokiej jakości i wytrzymałości wytwarzanych przez Dekpol wyrobów jest posiadanie certyfikatu SSAB "Hardox in my body". Obecnie Dekpol S.A. eksportuje łyżki koparkowe i osprzęty do maszyn budowlanych m.in. do Niemiec, Francji, Włoch, Wielkiej Brytanii, Danii, Szwajcarii, Hiszpanii, Szwecji, Norwegii, Australii i Maroko.

W ostatnim czasie Spółka uruchomiła nową halę produkcyjną, posiadającą w pełni zautomatyzowany ciąg produkcyjny, która jest jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce. Dział produkcji jest w pełni samowystarczalny na każdym etapie obróbki, wykorzystuje szereg specjalistycznych urządzeń jak: plazmy 3D, wycinarkę laserową, walcarki, obrotniki i pozycjonery, centra obróbcze oraz najnowszej generacji automaty i roboty spawalnicze.

załączone pliki/dokumenty

serwisy dekpol